Якісний склад викладачів:

вищу кваліфікаційну категорію має викладачів (30);

першу кваліфікаційну категорію – викладачів (7);

другу кваліфікаційну категорію – викладача (2);

категорію «спеціаліст» - викладача ().

КОМІСІЯ ФІЗИКО - МАТЕМАТИЧНИХ ТА ХІМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН:

/Files/images/Малтыз А.В..jpgголова комісії, викладач інформаційної та компютерної техніки, викладач-методист, вища кваліфікаційна категорія; Малтиз Ганна Володимирівна/Files/images/Брилистая Н.Н..jpgвикладач математики; вища кваліфікаційна категорія Брилиста Наталія Миколаївна /Files/images/Беднова Т.Л..jpgвикладач математики, вища кваліфікаційна категорія Бєднова Тетяна Леонідівна/Files/images/Набока Т.Г..jpgвикладач хімії, біології, екології; вища кваліфікаційна категорія Набока Тетяна Григорівна/Files/images/Черняев Н.Н..jpgвикладач фізики; вища кваліфікаційна категорія Черняєв Микола Миколайович

КОМІСІЯ ФІЛОЛОГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН:

/Files/images/тютюнник.JPGвикладач української мови та літератури; вища кваліфікаційна категорія; викладач-методист Тютюнник Володимир Маркович/Files/images/Сироштан Е.А..jpgвикладач української мови та літератури; викладач-методист; вища кваліфікаційна категорія, Сіроштан Катерина Олексіївна/Files/images/Безымянный2.pngвикладач БЖД, "Захист Вітчизни" I кваліфікаційна категорія Жукова Надія Вікторівна/Files/images/Борисенко С.Л..jpgвикладач зарубіжної літератури; викладач-методист; вища кваліфікаційна категорія Шило Світлана Людвігівна/Files/images/borisenko_/Шнайдрук.jpgзавідувач кабінету навчального(методичного), викладач іноземної мови, 1 кваліфікаційної категорії, Шнайдрук Світлана Павлівна

КОМІСІЯ СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН:

/Files/images/Бойко М.А..jpgголова комісії, викладач суспільних дисциплін; викладач-методист; вища кваліфікаційна категорія, Бойко Майя Олександрівна/Files/images/DSCF2116.jpgвикладач суспільних дисциплін, I кваліфікаційна категорія; Курлянчик Ольга Володимирівна/Files/images/багмет.JPGвикладач фізичної культури; вища кваліфікаційна категорія Багмет Лариса Павлівна/Files/images/шмендель.JPGвикладач фізичної культури; вища кваліфікаційна категорія Шмендель Миколай Антонович/Files/images/павлович.JPGвикладач фізичного виховання; вища кваліфікаційна категорія Павлович Олександр Іванович

КОМІСІЯ ЗАГАЛЬНОТЕХНІЧНИХ ТА БУДІВЕЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН:

/Files/images/Половкова А.Н..jpgголова комісії, викладач будівельних спецдисциплін; I кваліфікаційна категорія Пленник Антоніна Миколаївна/Files/images/Безымянный.jpgвикладач загальнотехнічних дисциплін, викладач-методист; вища кваліфікаційна категорія Полторак Наталія Григорівна/Files/images/Никонов А.Г..jpgвикладач будівельних спецдисциплін; вища кваліфікаційна категорія Ніконов Олександр Георгійович/Files/images/Жадленко Т.И..jpgвикладач будівельних і загально-технічних дисциплін; вища кваліфікаційна категорія Жадленко Тетяна Іванівна/Files/images/borisenko_/Наливайко.pngмайстер виробничого навчання, Наливайко Олександра Миколаївна

КОМІСІЯ МАШИНОБУДІВЕЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН:

/Files/images/foto/saje1lQXN2I.jpgголова комісії, викладач машинобудівельних спецдисциплін; I кваліфікаційна категорія Вишневська Ірина Леонідівна/Files/images/Сонник Ю.В..jpgвикладач машинобудівельних спецдисциплн; вища кваліфікаційна категорія Сонник Юрій Володимирович/Files/images/Головченко Т.А..jpgвикладач креслення і машинобудівельних спецдисциплін; вища кваліфікаційна категорія Головченко Тамара Олександрівна/Files/images/Луценко А.П..jpgвикладач машинобудівельних і загальнотехнічних дисциплін; вища кваліфікаційна категорія Луценко Олександр Петрович/Files/images/borisenko_/Лєжнєва.pngзавідуюча навчальними майстернями, Лєжнєва Людмила Володимирівна

КОМІСІЯ ГІРНИЧИХ ДИСЦИПЛІН:

/Files/images/Шупеня В.И..jpg голова комісії,викладач гірничих спецдисциплін; вища кваліфікаційна категорія Шупеня Василь Іванович/Files/images/tmpJQ1RfM_html_3de2fb35.pngвикладач гірничих спецдисциплін; вища кваліфікаційна категорія Батирєв Володимир Миколайович/Files/images/прут.jpg викладач гірничих спецдисциплін; I кваліфікаційна категорія Прутник Наталія Василівна/Files/images/IMG_3119.jpgвикладач гірничих спецдисциплін; I кваліфікаційна категорія Родіонов Борис Сергійович/Files/images/borisenko_/Тарасюк.jpgвикладач загально-технічних спецдисциплін, спеціаліст, Тарасюк Ірина Олександрівна

КОМІСІЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН:

/Files/images/Петров В.В..jpgголова комісії, викладач гірничо-електромеханічних спецдисциплін; викладач-методист; вища кваліфікаційна категорія Петров Валентин Васильович/Files/images/Плишко А.В..jpgвикладач гірничо-електромеханічних спецдисциплін; вища кваліфікаційна категорія Плішко Алла Василівна/Files/images/Рыбак.jpgвикладач гірничо-електромеханічних спецдисциплін; вища кваліфікаційна категорія Рибак Віктор Григорович/Files/images/Переверзева М.И..jpgвикладач електротехніки; вища кваліфікаційна категорія Пєрєвєрзєва Маіна Іванівна/Files/images/borisenko_/Собко.pngмайстер виробничого навчання, Собко Інна Вікторівна

КОМІСІЯ ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН:

/Files/images/Иващенко С.В..jpgголова комісії, викладач економічних спецдисциплін; вища кваліфікаційна категорія Іващенко Світлана Володимирівна/Files/images/Новик Н.В..jpgвикладач економічних спецдисциплін; викладач-методист; вища кваліфікаційна категорія Новік Наталія Вікторівна/Files/images/я.jpgвикладач економічних спецдисциплін; I кваліфікаційна категорія Капля Алла Володимирівна/Files/images/borisenko_/0-02-05-8bd7518cfab57e442531c0c22a73b2ee5b92ecbf6ce4f0b507d3ee8d3d891338_18b9172.jpgвикладач економічних спецдисциплін, спеціаліст, Білогуб Олена Володимирівнаwoman_userвикладач економічних спецдисциплін, Погуляй Ольга Володимирівна

Кiлькiсть переглядiв: 592

Коментарi